Android İçin Mobil Web Tarayıcı Ücretsiz İndir UC Browser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Mobil Web Tarayıcı UC Browser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UC Browser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

UC Browser, 150 ülkede toplam 300 milyon kullanıcıya ulaşmış mobil web tarayıcısıdır. UC Browser’ın sloganı “fazla beklemeden websitelerinde gezinin.”  About.com’un 2011 ve 2012 yılında En iyi tarayıcı ödüllerini kazanan UC Browser, hızlı ve akıllı bir tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor.

Genel Özellikleri:-Çoklu dokunmatik: Parmak hareketleriniz ile önceden tanımlanan fonksiyonları çalıştırabilirsiniz. Tarayıcıyı açma, kapatma, sayfalar arası gezinti, ileri – geri fonksiyonlarına parmaklarınızla hükmedebilirsiniz. -VOX(sessli kontrol): UC Browser, parmaklarınızın yorulduğu anda sesli komutlarıda dinleyerek istediklerinizi yerine getirir.  -Bulut Hızlandırıcı: Sürekli güncelenen kök fonksiyonları sayesinde daha hızlı web gezintilerine çıkabilirsiniz. -RSS Okuyucu: İçinde basit bir rss okuyucu ile beraber gelir.-Otomatik odaklama: Özellikle reklamlara boğulmuş sayfalarda içeriği ön plana çıkaratarak reklamları görünürlüğünü azaltır. Bu sayede daha temiz bir syafada direkt istediğiniz içeriği okumanızı sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver