Android İçin Minik Canavarlarla Macera Oyunu Ücretsiz İndir Monster Life Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Minik Canavarlarla Macera Oyunu Monster Life Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Monster Life isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Numa isimli ada ve adada hâkimiyet kurmak isteyen Chaos topluluğunun merkezinde geçen Monster Life, Gameloft tarafından hazırlanmış ücretsiz bir oyun. Oyuncuya verilen görev ise, adaların güvenli bir yer olmasını sağlamak ve hatta bunun için çarpışmak. Ancak savaşlar bildiğimiz savaşlardan ziyade şirin canavarlar yetiştirip bu canavarları düşmanın canavarı ile kavga ettirme üzerine. Küçük canavarlarımız ne kadar başarılı olursa adaların güvenliği de o kadar iyi sağlanmış oluyor. Bununla birlikte adalarda da nizamın sağlanması gerekiyor.

Çizgi film tadında çizilmiş olan karakterlerden oluşan oyunda, sevimli canavarların beslenmeleri, güçlü kılınmaları ve temizlikleri gibi konularla da ilgilenmek gerekiyor. Tüm bunlar, Chaos‘a ait canavarlarla mücadele etmek için iyi bir ekip oluşturmak adına gerçekleştiriliyor.

Oyunda toplam dört ada yer alırken, canavarların savaşabilecekleri otuz altı farklı müsabaka bölgesi bulunuyor. Yirmiden fazla canavar türü ile eğlenceli ve sevimli bir macera sizi bekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver