Android İçin Migros Üzerinden Alışveriş Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir Migros Sanal Market Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Migros Üzerinden Alışveriş Yapma Uygulaması Migros Sanal Market Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Migros Sanal Market isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Migros Sanal Market, Migros Mağazaları kapsamında satışa sunulan ürünleri internet üzerinden satın almanızı sağlayan bir mobil uygulama.

Migros Mağazalarındaki ürünlerin fotoğraflarını, fiyatlarını; mağaza tarafından yapılan promosyonları ve kampanyaları görüntüleyebileceğiniz Migros Sanal Market uygulaması aynı zamanda alışveriş yapmanıza da imkan tanıyor. Sipariş edilen ürünler müşterinin istediği günde özel araçlarla teslim ediliyor. Kredi kartı ile satın alma işlemi gerçekleştirebilmenin yanı sıra kapıda ödeme seçeneği de mevcut.

Migros Sanal Market uygulaması barkod ile alışverişe de olanak sağlıyor. Bu sayede ürünün barkodunu okutarak işlem yapabilir ya da ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver