Android İçin Macera ve Bulmaca Oyunu Ücretsiz İndir Amazing Alex Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Macera ve Bulmaca Oyunu Amazing Alex Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Amazing Alex isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Amazing Alex, evdeki sıradan oyuncaklarla kendisine dev bir macera alanı oluşturabilen zeki Alex’i ve oluşturduğu oyunları konu alan bir mobil oyun.

Angry Birds’ün yapımsıcı Rovio tarafından üretilen oyunda, Alex’in odasında bulunan onlarca oyuncak ve araç-gereçle yaptığı fizik kurallarını temel alan bulmacalar var. Bulmaca derken, bunların birbirini tetikleyen ve bir noktadan başlayan hareketin sürekliliğini sağlamayı hedefleyen işlemler bütünü olduklarını söylemeliyiz.

35 farklı materyal ile yüz bölümden oluşan oyun, sonraki zamanlarda Rovio tarafından yeni bölümlerle desteklenecek. Bununla birliket oyuncular, kendi bulmacalarını üretebiliyorlar. Üretmekle de kalmayıp arkadaşları ya da tüm dünya ile paylaşabiliyorsunuz.

1.0.4 güncellemesi sonrasında:

Yeni bölümler eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver