Android İçin Live Messenger (MSN) Uygulaması Ücretsiz İndir Hi Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Live Messenger (MSN) Uygulaması Hi Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hi Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer arkadaşlarınızla ve tanıdığınız insanlarla Android işletim sistemli akıllı telefonunuzu kullanarak MSN yani Live Messenger yoluyla konuşmak istiyorsanız ancak düzgün çalışan bir uygulama bulamıyorsanız deneyebileceğiniz uygulamalardan birisi de Hi Messenger.

Çalışırken elbette ki internet bağlantısına ihtiyaç duyan bu ücretsiz programla dilediğiniz kadar mesaj alıp gönderebilirsiniz. Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde:

– Tüm Live Messenger arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz– Durum güncellemenizi ve profil fotoğrafınızı hemen değiştirebilirsiniz- Arkadaşlarınızı gruplandırarak listeleyebilirsiniz- Yeni mesajlar, durum güncellemeleri için sesli ve görüntülü uyarı, titreşimGrup konuşma seçenekleri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver