Android İçin Lep’s World Ücretsiz İndir Lep’s World Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Lep’s World Lep’s World Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lep’s World isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lep adındaki bir kahraman ile maceradan maceraya koştuğumuz Lep’s World oyunu, Super Mario tarzında bir oyun ve epey bir benzerliği var. Oyun ilerleyişi olarak Mario’dan pek bir farkı olmayan Lep’s World’de mekanlar, grafiksel tasarım ve gerekli araç gereçler değiştirilmiş ancak geri kalan her şey Super Mario oyunu ile özdeşleşiyor. Oyunda farklı canavarlar sizi durdurmak istiyor ancak altın toplarken bulduğunuz yoncalar size güç ve can katıyor. Bu yoncalar ise tıpkı Mario’nun mantarları gibi. Ancak fazla yonca topladığınız zamanda bu seferde arılar ve kuşlar size saldırabiliyor. O yüzden fazla mal göz çıkarabilir, yeteri kadar yonca kafidir.

Lep’s World oyununda 5 farklı temada birçok bölüm bulunuyor ve bu bölümleri can kaybetmeden geçmeniz gerekiyor. İlerleyen bölümler zor değil ancak değişen tema ve ilerleyiş can kaybetmenize neden olabilir. Bunun yanında oyun kontroller iOS versiyonu ile aynı şekilde ekrana yerleştirilmiş sağ, sol, yukarı ve aşağı düğmeleri ile sağlanıyor. Oyunun çoklu oyuncu desteği bulunurken, Gamecenter ile puan sistemine dahil oluyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver