Android İçin Kuran Okuma Uygulaması Ücretsiz İndir Quran Android Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kuran Okuma Uygulaması Quran Android Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quran Android isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Quran Android, Android mobil cihazınız üzerinden Kur’an-ı Kerim okuyabileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır.

Mobil cihazınızda Arapça dil desteği bulunması gerekmeksizin, Kur’an-Kerim’e ait tüm sureleri okuyabilmenizi sağlayan Quran Android ile ibadetinizi hemen her yerde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ses desteği sunabilen uygulama, Kur’an-ı Kerim’in sadece okunmasını değil dinlenebilmesine de olanak sağlamış oluyor. Bunu gerçekleştirmek içinse uygulamayı yükledikten sonra ayrıca ses dosyalarını indirmek ya da internet üzerinden doğrudan dinlemeniz gerekiyor. Kur’an-ı Kerim okumaya yeni başlamış ve öğrenme aşamasında iseniz, bu uygulama ile bir yandan okuma ve aynı anda da dinleme işlemlerini gerçekleştirerek telaffuzunun doğruluğu da sınama şansını yakalarsınız.

Başarılı arayüzü ve yazı karakteri büyüklüğü ile kolayca Kur’an-ı Kerim uygulaması, gece modu aracılığıyla daha başarılı bir okuma deneyimi sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver