Android İçin Kuran-ı Kerim Meal Uygulaması Ücretsiz İndir Ayet Bul – Kuran-ı Kerim Meali Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kuran-ı Kerim Meal Uygulaması Ayet Bul – Kuran-ı Kerim Meali Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ayet Bul – Kuran-ı Kerim Meali isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji hayatın her alanında olduğu gibi manevi ve dini değerlerde de işlerimizi büyük oranda kolaylaştırıyor. Eğer Android yüklü bir mobil cihaza sahipseniz Ayet Bul – Kuran-ı Kerim Meali uygulamasını kullanarak her zaman dini kitabınızı yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Uygulama sayesinde tüm Kur’an-ı Kerim’i yanınızda taşıyabilir, aynı zamanda istediğiniz ayet ve sözcükleri kolayca aratarak dilediğiniz kısımları tekrar okuyabilir, favorilerinize ekleyebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

3 adet meal barındıran uygulama çalışmak için herhangi bir internet bağlantısı gerektirmiyor. Sadece paylaşım gerçekleştirmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver