Android İçin Kule Savunma Oyunu Ücretsiz İndir Lair Defense: Dungeon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kule Savunma Oyunu Lair Defense: Dungeon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lair Defense: Dungeon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lair Defense: Dungeon, bir zamanlar ejderhalar ve insanlar barış içinde yaşarken insan imparatorunun ejderha yumurtalarının yiyen kişiyi ölümsüz yapacağını duymasıyla açgözlülüğüne yenik düşmesini anlatan eğlenceli bir android oyunu. Ejderhalar ve insanlar arasındaki bu savaşta ejderhaları kontrol ederek açgözlü insanların yumurtaları çalarak ejderhaların  soyunu tüketmesini önlemeye çalışıyoruz.

Ejderhaları Kontrol Edin!

Herbiri farklı yeteneklere sahip ejderhalarınızla düşmanlarınızı yerlebir edeceksiniz.

-Ateş Ejderhaları:

Yakın mesafede etkili olan bu ejderhalar geliştiklerinde alan etkili saldırı özelliğine kavuşabiliyorlar.

-Buz Ejderhaları:

Eğer insan orduları çok hızlıysa bu ejderhalarla yavaşlatabilir, ilerleyen seviyelerde oldukları yerde donmalarını sağlayabilirsiniz.

-Zehirli Ejderhalar:

Zehir tüküren bu ejderhalar düşmanlarınıza kalıcı bir etki bırakarak yolculukları sırasında birer birer dökülmelerine sebep oluyor.

Stratejik Tepki Gerektiren Düşmanlar:

Ejderhalarınız gibi farklı özelliklere sahip düşmanlarınız oyununuzu daha eğlenceli ve mücadeleci bir yapıya sokuyor.

Hızlı koşup yeri geldiğinde görünmez olabilen hırsızlardan ateşe dayanıklı büyücülere, kendini iyileştirebilen rahiplerden güçlü ve dayanıklı druidlere kadar geniş olan düşman yelpazesi taktiklerinizi de düşmanınıza göre adapte etmenizi gerektiriyor.

İyi eğlenceler!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver