Android İçin Konuşan Kedi Ve Köpek Uygulaması Ücretsiz İndir Talking Tom & Ben News Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Konuşan Kedi Ve Köpek Uygulaması Talking Tom & Ben News Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Talking Tom & Ben News Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tom & Ben, iki ünlü TV haber sunucusu. Sizin söylediğiniz herşeyi tekrar etmekle görevliler.Diyalog şeklinde oluşturacağınız ses kayıtlarınızla Tom ve Ben’i karşılıklı konuşturabilirsiniz. Ayrıca TV haberleri ekranında videonuzu yükleyerek sanki bir canlı yayındaymış gibi bu ikilinin atışmasını izleyebilirsiniz. Kullandığınız cihaza bağlı olarak uygulama boyutu 4 ile 15mb arasında değişmektedir. TV butonuna tıklayarak cihazınızon üzerindeki kamera aracılığıyla video çekebilirsiniz. 

 

Nasıl oynanır:

– Tom & Ben sizin mikrofona söylediklerini tekrar ederler.- Birbirlerine çaka yaptırabilirsiniz. Sandalyeden düşürebilir, dart tahtası haline getirebilir, su tabancasıyla su sıkabilirsiniz.- TV ekranında kendi videonuzu oynatabilirsiniz.- Kaydettiğiniz videoyu Youtube, Facebook, e-posta ve SMS ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. – Tüm animasyonları görebilmek için ücretli sürümünü almanız gerekmektedir. Ücretli sürümde ayrıca reklam alanlarıda kaldırılmış olarak gelmekte.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver