Android için Konuşan Fare Uygulaması Ücretsiz İndir Talking Mouse Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Konuşan Fare Uygulaması Talking Mouse Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Talking Mouse Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

OUTFIT 7 tarafından geliştirilen ve Talking Tom Cat ile başlayan seriye yeni katılan NewWaveAppz imzalı Talking Mouse 3D grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bir fare düşünün sizi can kulağıyla dinliyor ve söylediklerinizi farklı ses tonuyla tekrar ediyor. Burnuna vurduğunuzda ise sinirlenerek cam kavanozu fırlatıp tepkisini ortaya koyuyor.

Talking Mouse yer alan karakterimizin her ne kadar asabi yönünü dile getirmiş olsak da özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Onunla ilgilenmediğiniz zaman esnemeye başlarak uykusunun geldiğini mizahi dille ifade ediyor.

Ücretsiz versiyonda yer alan, besleme, fare kapanında peynir sunma gibi özellikler yok ve sürekli olarak bu özellikleri kullanmak için 1 dolar ücret ödemeniz gerektiğini önünüze çıkarması bir müddetten sonra sıkıcı bir görünüm oluşturuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver