Android İçin Konum Bildirme ve Bulma Uygulaması Ücretsiz İndir Kaybolmak Yok Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Konum Bildirme ve Bulma Uygulaması Kaybolmak Yok Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kaybolmak Yok isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaybolmak Yok, olası kaybolma durumlarında ya da yer arama hallerinde yardımcı olabilecek konum tabanlı çalışan işlevsel bir uygulama.

Kimi zaman bilmediğimiz bir yere gideriz ancak adresi kolayca bulamayız. Tabii ki hemen arkadasından bir arkadaşımızı telefonla arayarak etraftaki dikkat çeken mağaza ve diğer mekanları söyleyerek arkadaşımızdan nerede olduğumuzu söylemesini, yolu tarif etmesini isteriz. Bu çaba her zaman başarılı sonuçlar vermeyebileceği gibi oldukça da zahmetlidir. Kaybolmak Yok isimli uygulama bu durumda ortaya çıkarak, GPS ve internet bağlantısı üzerinden konumuzu belirler ve harita üzerinde gösterir. Konuma onay vererek oluşturulan kodu, dolayısıyla da kaybolduğunuz yeri sosyal ağlar ve diğer iletişim araçları üzerinden arkadaşınız ya da sosyal hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Kaybolmak Yok uygulamasında yer alan “arıyorum” bölümü de kaybolan ve kod oluşturan kişilerin nerede olduğunu öğrenmek için kullanılan yer. Kodu bu kısımdan girmenizle birlikte harita üzerinde kişinin nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

1.2.1 güncellemesi sonrasında:

İspanyolca, Almanca ve Fransızca dil seçenekleri eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver