Android İçin Konum Bazlı Haberler Uygulaması Ücretsiz İndir Haberyerim Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Konum Bazlı Haberler Uygulaması Haberyerim Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Haberyerim isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Haberyer.im, lokasyon tabanlı bir haber aracıdır. Mobil cihazlar için optimize edilmiş lokasyon bazlı algoritması ile haberlerin nerede geçtiğini tespit eder ve  konumunuza göre çevrenizde gerçekleşen haberleri listeler. Aynı bölgede yer alan haberleri toplu olarak gösteren ve günlük olarak çevrenizdeki olayları takip etmenizi sağlayan servis haberin size olan mesafesinide tahminleyerek habere farklı bir detay katmakta. Bir haftalık haber arişivine erişmenize olanak sağlayan Haberyer.im, haber okuma alışkanlığını değiştireceği kesin.

Genel Özellikleri:

Android 2.1 ve üzeri sürümleri destekler.
Google Maps üzerinde yer işaretleri ile haberin gerçekleştiği yeri tam olarak görebilirsiniz.
Konum bazlı çalışır ve çevrenizdeki gerçekleşen olaylardan haberdar olmanızı sağlar.
Haberlerin özet ekranında size haberde geçen olayın size o anda ne kadar yakında gerçekleştiğini tahminler. 
Haberlerin özetlerini gösterir. Eğer detaylarını okumak isterseniz aynı uygulama içinde açılan web tarayıcı ekranında ilgili sitedeki habere ulaşmanızı sağlar.
Şimdilik sınırlı sayıda haber ve konum bilgisine yer veriliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver