Android İçin Kişisel Finans Yönetimi Uygulaması Ücretsiz İndir Cep Bütçem Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kişisel Finans Yönetimi Uygulaması Cep Bütçem Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cep Bütçem isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının gelir ve giderlerini kontrol altında tutabilecekleri, ayrıca aylık raporlar elde edebilecekleri uygulamalardan bir tanesi Akbank tarafından geliştirilen ancak herkesin kullanımına açık olan Cep Bütçem uygulaması.

Uygulamanın yapabildikleri şöyle:

Gelir gider ve nakit durumu takibi- Gün ve kategorilere göre gelir ve harcamalarınızı girme- Gelir gider rapor şablonları oluşturabiliyor- Kredi kartı ödemelerini kategorilendirip taksitli görüntüleme- Bütçe giren çıkanlarınızı görebilme- Birikim miktarınızı hesaplama- Detaylı rapor alarak e-postanıza HTML veya CSV formatında gönderme- En yakın Akbank şube, ATM ve BTM’lerini gösterebilme

Alanında en detaylı uygulamalardan birisi olan Cep Bütçem’i gelir gider hesaplarını tutmak isteyen herkesin bir kez denemesi iyi olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver