Android için Kişisel Finans Kontrol Uygulaması Ücretsiz İndir Harcamalarım Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Kişisel Finans Kontrol Uygulaması Harcamalarım Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Harcamalarım isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde üretilen ve Türkçe dil desteğine sahip kişisel finans uygulamaları oldukça kısıtlı sayıda. Yurtdışında oldukça popüler diyebileceğim harcama takip programlarının da pek fazla olduğunu söyleyemem. Harcamalarım programı bu eksiği tamamlamak için üretilmiş ücretsiz bir Android uygulaması.

Uygulamayı kullanarak kişisel harcamalarınızın takibini yapabilir ve kendi muhasebenizi tutabilirsiniz. Ayrıca tarih aralıklarına göre hangi ürünleri aldığınızı, nasıl ödeme yaptığınızı ve para biriminizi de takip edebiliyorsunuz. Ayrıca TÜİK verileri kullanarak oluşturulan istatistiklerle harcamalarınız karşılaştırılacak size sunulan harcama tavsiyelerini de kolayca görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver