Android İçin Kırık Ekran Uygulaması Ücretsiz İndir Better Cracked Screen Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kırık Ekran Uygulaması Better Cracked Screen Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Better Cracked Screen isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazın ekranının kırılmasın kimse istemez ancak kırıkmış gibi görünmesi bazen istenebilir. Better Cracked Screen ile mobil cihazın ekranını kırılmış ya da çatlamış gibi göstererek arkadaşlarınıza şakalar yapabilirsiniz.

Better Cracked Screen uygulaması, ayarlar bölümünden seçim yapılmasını sağlıyor. Seçimler arasında belli bir süre sonra kendiliğinden ya da ekrana dokunarak ekranın kırılmış gibi gösterilmesi yer alıyor. Bu seçimleri gerçekleştirdikten sonra ekranda, kendiliğinden ya da sizin dokunuşunuzla kırılmış bir görüntü oluşuyor. Cihazda gezseniz de görüntü değişmiyor.

Better Cracked Screen ile arkadaşlarınıza kolaylıkla şaka yapabilir ve cihazı sallayarak normal görünüme kavuşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver