Android İçin Kinetik Enerji İle Şarj Etme Uygulaması Ücretsiz İndir Shake To Charge Battery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kinetik Enerji İle Şarj Etme Uygulaması Shake To Charge Battery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shake To Charge Battery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazlar artık birer batarya canavarı durumuna geldiler. Uygulamalar, büyük dokunmatik ekranlar ve diğer tüm arkaplanda çalışan fonksiyonlar bataryamızın çok hızlı bir şekilde tükenmesine neden olmakta. Bu uygulama ise kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek bitmek üzere olan bataryanıza bir miktar ek güç sağlayarak acil durumlarda kurtarıcı görevi üstleniyor.

Batarya yönetim sistemi içerisinde cihazınızı belli bir süre sallayarak elde edilen kinetik enerji doğrudan bataryanızın şarj edilmesinde kullanılıyor. Uygulamanın ana ekranında 2 tane bar bulunuyor. Bunlardan üstte olanı mevcut bataryanızı, alttaki hareketli bar ise kinetik enerjiyi yani şarj etme durumunu göstermekte. Üreticinin açıklamasına göre 1 dakikalık sallama işlemi sonunda yeterli miktarda bataryanızı doldurabiliyorsunuz. Bataryanıza ve telefonunuza herhangi bir zararı olmayan ilginç bir uygulama. Deneyip kendiniz neler olduğunu görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver