Android İçin Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması Ücretsiz İndir iPhone 4S Go Locker EX Theme Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması iPhone 4S Go Locker EX Theme Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iPhone 4S Go Locker EX Theme isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefonların kilit ekranı her ne kadar gün geçtikçe daha güzel hale gelse de kimi kullanıcıların alternatif kilit ekranlarına olan talebi de elbette yadsınamaz.

iPhone 4S Go Locker EX Theme uygulaması bu talebi karşılamak için hazırlanmış ve iPhone 4S’in sahip olduğu kilit ekranını Android telefonunuza uygulamanızı sağlıyor. Uygulama yumuşak ve akıcı biçimde çalışıyor ve içerisinde kamera butonu da barındırıyor.

Önemli: Uygulamayı kullanabilmek için Go Locker Ex ve Go Launcher Ex uygulamalarının da telefonunuzda kurulu olması gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver