Android İçin Kelime Bulmaca Oyunu Ücretsiz İndir Words With Friends Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Kelime Bulmaca Oyunu Words With Friends Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Words With Friends isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store mağazasındaki en keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlardan birisi olan Words With Friends, tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bir kelime bulmaca oyunu olan Words With Friends, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Diğer arkadaşlarınızın telefon modeli farketmeksizin, eğer oyun yüklüyse karşılıklı olarak birbirinizle oynayabilirsiniz.

Kelime haznenizi oldukça geliştiren oyun kaliteli vakit geçmirmenizi de sağlamaktadır.Oyunu kurduktan sonra Facebok hesabınızla oturum açabilir, isterseniz Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Eğer başka kullanıcılarla oynamak isterseniz kullanıcı isimlerini girerek ya da rastgele kullanıcılar seçerk oynayabilirsiniz.*Oyunun İngilizce dili desteklemesi sebebiyle sadece İngilizce kelimeleri kabul eder.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver