Android İçin Karaoke Uygulaması Ücretsiz İndir Karaoke Anywhere Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Karaoke Uygulaması Karaoke Anywhere Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Karaoke Anywhere isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Karaoke’yi seviyorsanız ve Android cihazınız varsa bu uygulamaya bayılacaksınız. Karaoke Anywhere ile en popüler şarkılarla karaoke yapmak için tek ihtiyacınız olan şey telefonunuz.50 ücretsiz şarkının karaoke için hazırlanmış versiyonlarının bulunduğu Karaoke Anywhere’in veri tabanında 14 binden fazla şarkı sizi bekliyor. Karaoke barlara veya özel cihazlara ihtiyaç bırakmadan çalışan uygulamaya aylık 9.99 dolara abone olarak tüm arşive limitsiz erişebiliyorsunuz. Aylık ücret ödemek istemeyenler uygulamanın ücretsiz verdiği 50 şarkıyla idare etmek zorunda.Mobil cihaz ekranında karaoke keyfinin tadına varamayanlar cihazlarını TV’ye bağlayarak daha büyük ekranda uygulamayı kullanabilirler. Uygulama stream için Wi-Fi kullanılmasını öneriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver