Android İçin İstanbul Metrosu Sefer Bilgileri Uygulaması Ücretsiz İndir Metro İstanbul Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin İstanbul Metrosu Sefer Bilgileri Uygulaması Metro İstanbul Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Metro İstanbul isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Ulaşım’ın resmi metro uygulaması Metro İstanbul sayesinde artık İstanbul’da kullanmak istediğiniz metro hattına dair detaylı bilgileri kolayca elde etme şansına sahipsiniz.

Uygulama içerisinde gelen özellikler sayesinde hem güncel sefer tarifelerini kontrol etme hem de bulunduğunuz yerden size en yakın istasyona yol tarifi alma imkanınız mevcut. İstasyonları harita üzerinde gösterebilen uygulama aynı zamanda istasyonlarda yer alan tuvalet, otopark ve asansörler ile ilgili bilgiler de sağlayabiliyor.

Müşteri hizmetlerine yazılı, resimli, videolu ve sesli olarak erişme olanağını sunan Metro İstanbul uygulamasında kayıp eşyalara ve haber bilgilerine de erişebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver