Android İçin İstanbul Deniz Otobüsleri Uygulaması Ücretsiz İndir Deniz Ulaşım Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin İstanbul Deniz Otobüsleri Uygulaması Deniz Ulaşım Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Deniz Ulaşım isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’un önemli bir ulaşım seçeneği durumunda bulunan deniz otobüslerine dair kapsamlı bir ürün olan Deniz Ulaşım uygulaması, iç hatlar ve dış hatlar çerçevesinde hizmet veren deniz otobüslerinin kalkış – varış zamanlarını sunar.

Hızlı feribot hatları ve yolcu vapurlarının da yer aldığı bu işlevsel ulaşım uygulaması sayesinde, nerede olursanız olun kullanmak istediğiniz hattın kalkış – varış saatlerini öğrenebileceksiniz.

İstanbul’da yaşayıp da sık sık deniz araçlarını kullanan ziyaretçilerimize özellikle tavsiye ettiğimiz bu uygulama; İstanbul’a nadir uğrayan ve deniz ulaşımı konusunda yeterli bilgisi olmayan ziyaretçilerimiz için de kurtarıcı niteliğinde olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver