Android için İslami Zil Sesleri Uygulaması Ücretsiz İndir Islamic Ringtones Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için İslami Zil Sesleri Uygulaması Islamic Ringtones Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Islamic Ringtones isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı telefon sahibi müslümanların telefonlarında islama dair zil ve mesaj bildirim sesleri, alarmlar kullanmak istemeleri durumunda tercih edebilecekleri uygulamalardan bir tanesi Islamic Ringtones uygulaması.

Uygulamanın içerisinde gelen çok çeşitli zil sesleri sayesinde ezan seslerinden tutun da Allah’ın 99 ismine kadar pek çok farklı bilgiyi içeren sesleri kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında elbette ilahiler de unutulmamış ve bayramlar gibi özel günlere dair çeşitli melodiler de uygulama içerisinde yer alıyor.

Islamic Ringtones uygulaması otomatik olarak dilediğiniz sesi telefonunuzdaki dilediğiniz konumda kullanmanıza izin veriyor ve telefonun menüleri arasında dolanmak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca zil seslerinin ne kadar süre ile çalacağını da yine uygulama içerisinde belirleme şansına sahipsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver