Android İçin iPhone 4S Tema Uygulaması Ücretsiz İndir Fake iPhone 4S Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin iPhone 4S Tema Uygulaması Fake iPhone 4S Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fake iPhone 4S isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fake iPhone 4S, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanan ancak ekranlarında iPhone 4S arayüzü görmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulamadır.

İkonlardaki boyutlandırmalar, üç boyutlu görüntüler ve iPhone 4S üzerinde yer alan bildirimler gibi öne çıkan özellikleriyle iPhone 4S kullandığınızı sanabileceğiniz kadar başarıl sayılabilecek bir uygulama, her şeyden öte bir değişiklik arayanlar için bile tercih edilebilir. Diğer yandan en iyi verimin SuperAMOLED ekran özelliklerine sahip cihazlar alınacağı da üretici tarafından belirtilen bir başka özellik.

Arkadaşlarına şaka yapmak amaçlı da kullanabileceğiniz Fake iPhone 4S ile ekran görünümünde farklılık arayışınıza da son verebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver