Android İçin İnternet Hız Testi Uygulaması Ücretsiz İndir Mobile Speed Test Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin İnternet Hız Testi Uygulaması Mobile Speed Test Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mobile Speed Test isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Speedtest.net sitesi üzerinden yapacağınz hız testini mobil cihazınız üzerinden de yapmanıza olanak veren uygulamadır. Hız testi için 30 saniyenizi ayırarak bağlantı hattınızın aşağı yukarı indirme/yükleme hızlarını görebilir ve bunları kayıt altına alabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan bu popüler hız testi servisinin sunduğu hız testi sonuçlarıda bir çok önde gelen firma tarafından kabul edilmektedir.

Genel Özellikleri:– İndirme – Yükleme hızlarınız ve Ping süreniz hakkında bilgiler.- Gerçek zamanlı hız testi sonuçları.- Testin sonunda detaylı raporlama.- Şu ana kadar yaptığınız hız testlerinin arşivlenmesi.- Çıkan sonuçları başkaları ile paylaşarak bilgi verme amaçlı kullanımı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver