Android için İngilizce Öğrenme Uygulaması Ücretsiz İndir İngilizce Kelime Ezberle Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için İngilizce Öğrenme Uygulaması İngilizce Kelime Ezberle Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda İngilizce Kelime Ezberle isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yabancı dil öğrenen Android akıllı telefon sahipleri eğer İngilizce için pratik yapabilecekleri ve kelime ezberleyebilecekleri bir uygulama arıyorlarsa bunlardan bir tanesi de İngilizce Kelime Ezberle uygulaması.

Uygulamanın içerisinde dil öğreniminde flashcard olarak tabir edilen kartlar yer alıyor ve bunun yanında en çok kullanılan fiiller, düzenli-düzensiz fiiller, bağlaçlar, edatlar, deyimler ve çok daha fazlası da yer alıyor.

Çeşitli yabancı dil sınavları için de hazırlık anlamında bilgilerin yer aldığı uygulama kelime ezberlemek, İngilizce öğrenmek ve kendini test etmek isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz ve kaliteli uygulamalar arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver