Android için İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması Ücretsiz İndir LingLing İngilizce Öğren Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması LingLing İngilizce Öğren Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LingLing İngilizce Öğren isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Kelime Ezberlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hepilabs tarafından geliştirilen LingLing İngilizce Öğren uygulamasıyla İngillizce kelime haznenizi geliştirecek bunun yanında akıcı ve anlaşılır telaffuzlara sahip olacaksınız.

Windows Phone cihazlardaki Lingvosoft’un Flash Card uygulamasına benzese de gerek HD grafikleri gerekse etkileyici sesleriyle aradan sıyrılmayı başarıyor. Farklı dil paketleriyle her seviyeden kullanıcıya hitap eden LingLing İngilizce Öğren eğlenerek bunun yanında öğretmeyi amaç edinmiş işlevsel bir yapıda ilerliyor.

Sorular bittikten sonra araya yer verilen küçük oyunlar ile sıkılanlara farklı bir atmosferin içine çekerek daha akıcı bir öğretme sürecine de sahip. 

Ücretsiz 1500 ve toplamda 21 bin sözcük veritabanına sahip olan LingLing ile günde en az 10 en fazla ise 40 kelimeye kadar kelime ezberleme yapabilirsiniz.

Geleneksel yöntemlerden 20 kat daha etkileyici öğretme moduyla 10 ay gibi kısa bir sürede telaffuzunuzu ve İngilizce kelime bilginizi üst düzeye çıkarabilmeniz mümkün.

Android LingLing İngilizce Öğren Özellikleri

Soundtrack
17 dil seçeneği
4 çözünürlük kalitesi ve arkaplan seçenekleri
Arkadaş davet etme ve yarışma
Online sıralamala
Basit, gelişmiş ve uzman olmak üzere 3 seviye
Avatar değiştirme
Günlük kelime öğrenme limiti belirleme
HD grafikler

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver