Android için İlerlemeli Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir 9mm Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için İlerlemeli Aksiyon Oyunu 9mm Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 9mm isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA ve Max Payne karışımı olan 9mm oyununda John Kannon karakterini canlandırıyoruz. Uyuşturucu satıcısının kardeşini öldürdükten sonra milyonlarca doları çalan John’un peşini şehirdeki çeteler bırakmaz.

John’un bu beladan kurtulması için yapması gereken tek şey çete liderini yok ederek takım arkadaşlarını korumak. 

Efektler

Max Payne oyunundan tanıdığımız efektleri 9mm oyununda görebilmek mümkün. Özellikle çatışma içine girecekseniz veya birden fazla silahlı çete gruplarıyla karşılaşırsanız slow motion yaparak hepsini tek tek avlayabilirsiniz.

Oyun içi Kazanç Sistemi

Genelde 3D grafiklere sahip oyunlarda sık rastladığımız oyun içi eşya (item) satın alma yer alıyor. Birçok kişi zaten oyunun $6.99 olan ücretini ödedikten sonra bunun fazla olduğunu düşünebilir fakat kimi etaplar için gerekli olabiliyor.

Grafikler ve Kontroller

Gameloft‘un genel olarak Android ve iOS için geliştirdiği yapımlarda konsol tadında grafikler hakim. Bunun yanında kontrol olayını ise dokunmatik ekranda oynamanının tadını yaşatmayı başarıyor. Ekranın sol tarafında yer alan hareketimizi sağlayan dokunmatik butonunun sabit olmaması bunun başlıca nedenleri arasında.

Orta kısımda seri koşmaması sağlayan buton, sol tarafta slow motin butonu ve üst kısımda silah seçeneklerimiz yer alıyor. Tuş kombinasyonları olması gerektiği gibi dizayn edilmiş.

Çoklu Oyuncu Desteği

Görev yapmaktan sıkılanlar için Çoklu oyuncu desteğiyle kıyasıya çarpışarak sıralamadaki yerinizi alın.  Aktif olan bir oyuna girebileceğiniz gibi en fazla 12 kişiye kadar kendinize yeni bir arena da kurabilirsiniz.

Android 9mm Özellikleri

Etkileyici 3D grafikler ve soundtrack
Çoklu oyuncu desteği (Multi-Player veya aynı ağ üzerinden Wi-Fi bağlantısıyla)
8 dil seçeneği
3 zorluk derecesi
Oyun içi kazanç sistemi
12 bölüm
Leaderboards

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver