Android İçin Hazır Mesaj Yazma ve Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Hazır Mesajlar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Hazır Mesaj Yazma ve Paylaşma Uygulaması Hazır Mesajlar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hazır Mesajlar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hazır Mesajlar uygulaması Android telefon sahiplerinin çok seveceklerine inandığım faydalı bir uygulama. Uygulamayı kullanarak onlarca kategoride yer alan güzel sözleri, hazır mesajları dilerseniz SMS olarak dilerseniz de Facebook, Twitter durum güncellemeleri olarak gönderebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yeteri kadar mesaj yer alıyor ve SMS ile göndermek için herhangi bir aktif internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor.

Uygulamanın içinde gelen mesaj kategorileri aşağıdaki şekilde:

– Anneler Mesajları- Asker Mesajları- Aşk Mesajları- Ayrılık Mesajları- Babalar Mesajları- Beşiktaş Mesajları- Doğum Mesajları- Dostluk Mesajları- Evlilik Mesajları- Fenerbahçe Mesajları- Galatasaray Mesajları- Geçmiş Olsun Mesajları- Kandil Mesajları- Komik Mesajları- Kurban Bayramı Mesajları- Kutlama Mesajları- Love Mesajları- Mani Mesajları- Nefret Mesajları- Özlem Mesajları- Özlü Sözler Mesajları- Özür Mesajları- Ramazan Bayramı Mesajları- Sevgi Mesajları- Sevgililer Mesajları- Spor Mesajları- Şiir Mesajları- Teklif Mesajları- Türkü Mesajları- Yalnızlık Mesajları- Yeni yıl Mesajları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver