Android İçin Hayvan Sesleri Bulma Uygulaması Ücretsiz İndir Hayvan Sesleri Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Hayvan Sesleri Bulma Uygulaması Hayvan Sesleri Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hayvan Sesleri isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayvan sesleri uygulaması Android işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarının diledikleri hayvanların seslerine ulaşmalarını ve resimlerini görmelerini sağlayan bir uygulama.

Ücretsiz olan uygulama ayrıca açtığınız sesi zil sesi, bildirim sesi veya alarm sesi yapmanızı da kendi içerisindeki menülerle sağlıyor.Uygulamanın içerisinde bulunan tüm hayvanlar şu şekilde:

Arı, Aslan, At, Ayı, Baykuş, Deve, Fil, Hindi, Horoz, Kartal, Kurbağa, Kurt, Şempanze, Tavuk, Amerikan Timsah, Çıngıraklı Yılan, Yunus, Zebra, Zürafa, Ağaçkakan, Bülbül, Güvercin, Kanarya, Karga, Muhabbet Kuşu, Papağan, Leopar, Ağustos Böceği, Eşek, İnek, Kedi, Koyun, Köpek, Cırcır Böceği, Ördek, Kaz, Tilki, Sivrisinek, Fare, Martı, Sincap, Domuz, Su Aygırı, Yavru Kedi, Keçi, Tavşan, Kaplan, Jaguar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver