Android İçin Harita Uygulaması Ücretsiz İndir Yandex.Maps Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Harita Uygulaması Yandex.Maps Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yandex.Maps isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Maps uygulaması, sıkışık trafikte, yolunuzu kaybettiğinizde Rusya, Türkiye, Ukrayna haritaları mobil cihazınızda size yardımcı olacaktır. Gelişmiş yön bulma özelliği sayesinde iki nokta arasındaki en hızlı güzergahı hızlıca bulabilir, bu sırada anlık trafik durumu güncellemelerine göz atıp trafiğin sıkışık olduğu noktaları, trafik kazalarını ve kapalı yolları görebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Detaylı şehir, semt haritaları. (Rusya, Türkiye, Ukrayna haritaları)
Detaylı adres sorgulama.
Ankara ve İstanbul için panoramik yol görüntüleme.
Yakınınızda bulunan kafeterya, eczane, ATM, benzin istasyonları, çevrenizdeki binalar hakkında bilgileri ve ilginizi çekecek detayları listeleme. (Türkiye’de henüz aktif değil.)
Cadde modu. (Street View)
Trafik ve gerçek zamanlı trafik durumu bildirimleri (kazalar, yol çalışmaları, kilitlenmiş noktalar, vb.) Mevcut trafik durumunu dikkate alarak güzergahınızı optimize eden rota planlayıcısı.
Yerel ulaşım rotaları. (Sadece Rusyanın şehirlerinde, Kievde ve Ukrayna’da)
Seyahat rotanızın uzunluğu, tahmini bitiş süresi, otomatik rota hesaplama. (Rusya ve Ukraynada geçerli.)

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver