Android İçin Harita Destekli Gezi Uygulaması Ücretsiz İndir Earth Zoom Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Harita Destekli Gezi Uygulaması Earth Zoom Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Earth Zoom Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Earth Zoom Pro, uydu görüntüleriyle birlikte dünyanın çeşitli açılardan önemli bölge ve yerlerini sunan mobil uygulamadır.

Oturduğunuz yerden dünyanın önemli yer ve mekânlarını görmek istiyorsanız Earth Zoom Pro tam size göre. Zira bu uygulama ile tarih, sinema, magazin ve sosyal açılardan önemli yer ve mekânları mobil cihazınızın ekranına taşıyabiliyor. Uydu üzerinden edinilmiş fotoğraflarla birlikte söz konusu yerlere dair birçok önemli bilgisinin sunulduğu uygulama ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Earth Zoom Pro üzerinde sunulan önemli yerlerden bazıları: Disneyland, Cedar Point, Knotts Berry, Universal, Exorcist House, Salem Witch House, Franklin Castle, Burj Dubai , Sears Tower, Taipei 101.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver