Android İçin Haber Okuma Uygulaması Ücretsiz İndir Readability Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Haber Okuma Uygulaması Readability Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Readability isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Readability, hemen ya da daha sonra okuyacağınız içerikleri ve websitelerini daha okunabilir, görselliği azaltılmış ve sade olarak görüntülemenizi sağlar. karmaşık olan sayfaların arayüzlerini yok ederek kendi arayüzünde sorunsuz şekilde içeriğe ulaşmanızı saplar. Android cihazınız dahil olmak üzere iOS ve bilgisayarınızdaki web tarayıcınız üzerinde de Readability uygulama – eklentilerini kullanabilirsiniz. Favorilerinize kaydettiğiniz ya da daha sonra okuyacağım diye işaretlediğiniz içerikleri dilediğiniz platformdan tekrar ulaşabilir ve yine etkili bir arayüzde okumaya devam edebilrisiniz.

Genel özellikleri:

Bir e-okuyucudur.
Web tarayıcınız üzerinde ve mobil platformlarda çalışabilir.
Read it later özelliği bulunmaktadır.
Beğendiğiniz içerikleri arkadaşlarınıza yollayabilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
Okuyacağınız arayüzü kendi isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Beyaz-siyah arkaplan, yüksek aydınlıkta ekran, daha büyük harfler.
Kaydettiğiniz içeriği ister çevrimdışı ister çevrimiçi okuyabilirsiniz.
Listenize aynı anda 20 adet url adresi ekleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver