Android İçin Haber Derleme Uygulaması Ücretsiz İndir Pulse News Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Haber Derleme Uygulaması Pulse News Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pulse News isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen internetle birlikte artan internet siteleri ve farklı konu başlıklarına dair içerikleri, haberleri takip etmek kimi zaman zor gelebilir. Böyle durumlar için kullanılan RSS okuyucu uygulamalar kişilerin imdadına yetişse de görsel açıdan yeterli gelmeyebiliyorlar.

Pulse News hem arayüzü hem ve işlevselliği ile diğer RSS okuyucu uygulamalardan ayrılan son derece başarılı bir içerik derleyicisi. Her ne kadar İngilizce bir uygulama olsa da kullanımı oldukça kolay. Yönetim paneli üzerinde bulunan sayfaları belirleyeceğiniz kategori çerçevesinde yayın yapan siteleri ekleyebilir ve artık bu sitelerin içeriklerini tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz. Google RSS Reader uygulamasını kullanan kişiler için içeri aktarma özelliği de ihmal edilmemiş.

Yönetim paneli üzerinden oluşturduğunuz içerik kategorileri ve öğelerini son derece kullanışlı olan arayüz üzerinde görüntüleyebilir ve okumak istediğiniz haberin tümünü açabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de burada. Zira RSS okuyucuların yaptığı gibi sadece başlığı ve haberin bir kısmı ya da tamamını metin olarak çekmeyen uygulama, haberin orijinal yayınını sizlere ulaştırıyor.

2.9.8 güncellemesi sonrası:

Daha fazla içerik için tıklandığında oluşabilen hatanın giderilmesi

3.0.5 güncellemesi sonrasında:

İnternet sitesi görünümde yakınlaştırma özelliği geldi.
Katalog aramasındaki hata giderildi.
Daha fazla dil seçeneği geldi.

Pulse Uygulaması İncelemesi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver