Android İçin Göz Testi Uygulaması Ücretsiz İndir Vision Test Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Göz Testi Uygulaması Vision Test Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vision Test isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vision Test uygulaması göz sıkıntısı yaşayan herkese hitap eden bir uygulama. Doktora gitmeden gözünüzde nasıl bir problem olduğunu öğrenebileceğiniz bu uygulama ile testler yaparak sorunu kendiniz teşhis edebilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan testler ile astigmat, renk körlüğü, görüş keskinliği ve duokrum gibi göz hastalıkları öğrenilebiliyor.

Uygulama üzerinden yapılan göz testlerinin ne kadar sağlıklı ve doğru sonuç verdiğini doktorlardan iyi kimse bilemez ancak denemekten zarar gelmeyecektir. Uygulamayı kullandıktan sonra yine de doktora gitmenizi tavsiye ederiz. Vison Test uygulamasını ise bir araç olarak değil de doktora gitmeden önce merak gidermek için kullanacağınız bir aracı olarak kullanabilirsiniz. Son olarak uygulama çeşitli göz hastalıklarını teşhis edebilirken göz sağlığı açısından da önemli bilgiler bulunduruyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver