Android için Görsel Zeka Testi Uygulaması Ücretsiz İndir Görsel Zeka Testi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Görsel Zeka Testi Uygulaması Görsel Zeka Testi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Görsel Zeka Testi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Görsel zeka testi adından da anlayabileceğiniz gibi uygulamayı yükleyenlerin görsel zekalarını öğrenebilmeleri ve skorlarını öğrenebilmeleri için hazırlanmış ufak bir oyun niteliğinde uygulamadır. Uygulama içerisinde karşınıza çıkan pek çok görsel testi tamamladığınızda karşınıza sonuç ekranı çıkacaktır ve böylece testi her yaptığınızda en yüksek skorunuzu kayıt etme şansınız olacaktır.

Toplam 30 sorudan oluşan uygulama nesneler arasında varolan ilişkileri ne kadar iyi kavrayabildiğinizi ve konsantrasyonunuzu ölçmekte. Not: Uygulama yüklendiğinde ana ekranınıza bir ikon ekleyecektir. Üreticinin reklam almamak için eklediği bu ikonu dilerseniz çöp kutusuna sürüklemeniz yeterli olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver