Android İçin Görev Yöneticisi Uygulaması Ücretsiz İndir ES Task Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Görev Yöneticisi Uygulaması ES Task Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ES Task Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ES Task Manager, mobil cihazınızın kullandığı yazılım ve donanımları listeleyerek onlar hakkında detaylı bilgiler sunan ve tüm bunların yanı sıra çeşitli müdahaleler yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

ES Task Manager ile mobil cihazdaki donanımların tüm detaylı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan işlemci ve ara bellek gibi sistem özelliklerinin büyük bir kısmını yüklenen parçacıkların durumunu görüntüleyebilirisniz. Bu sayede sistemin yorulup yorulmadığını öğrenebilir ve yine ES Task Manager üzerinden gerekli müdahaleleri yapabilirsiniz. Sistemi yoran ve çalışmasına o anlık gerek olmayan uygulamaları bir tıkla kapatabilirsiniz.

Ara belleğin yoğun kullanılması, mobil cihazlarda sık sık donmalara neden olan bir sonuç ortaya koyar. ES Task Manager ile cihazın ara belleğini temizleyebilir ve ürünün bir anda hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver