Android İçin Google Gerçeklik Oyunu Ingress Ücretsiz İndir Ingress Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Google Gerçeklik Oyunu Ingress Ingress Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ingress isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlar için geliştirilen Ingress konum tabanlı bir oyun olup, Google’ın arttırılmış gerçeklik bazındaki bir oyunu. Oyunun amacı ise oyun haritasına göre oyuncuların dışarı çıkarak XM adı verilen maddeleri bulup alması ve bu sayede bir sonraki bölüme geçebilmesi üzerine kurulu. Aydınlar ve direnişçiler olmak üzere 2 farklı grup bulunan oyunda, aydınlar toplanan maddelerin gücünü kullanmak isterken, direnişçilerde onlara karşı gelmeye çalışıyor.

Dünyanın her tarafından insanlar ile oynayabileceğiniz Ingress, oyuncuların evlerinden çıkarak dış dünya ile iletişime geçmesini sağlıyor. Bununla birlikte dışarda madde toplamak için yaptığınız hareketleri tekrar eve gelince takip etmenizi sağlayan bir mekanizma da oyun içerisinde bulunuyor.

Şu anda beta aşamasında olan Ingress sadece davetiye ile oyuna yeni oyuncular alıyor. Evinizde oyun oynamaktan sıkıldıysanız davetiye aramaya başlayabilirsiniz.

1.12.5 güncellemesi sonrasında:

Birçok hata giderildi.
Arayüz iyileştirmeleri gerçekleşti.
Performans artışı konusunda iyileştirmeler ortaya kondu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver