Android İçin Google Analytics Uygulaması Ücretsiz İndir Analytix Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Google Analytics Uygulaması Analytix Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Analytix isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi sahipleri mobil cihazlarını kullanarak da web sitelerine dair istatistikleri her zaman takip etmek istediklerinden dolayı Android akıllı telefon kullanıcılarının kullanabileceği Google Analytics takip uygulamaları da çeşitli geliştiriciler tarafından hazırlanıyor.

Analytics uygulaması Google Analytics verilerini neredeyse gerçek zamanlı olarak aktararak hem doğru bilgileri size veriyor, hem de bu bilgileri görselleştirerek çok daha kolay bir şekilde görmenize olanak sağlıyor. 

Sayfa gösterimlerinden tutun da ziyaretçi adetlerine, lokasyon bilgilerine, anahtar kelimelere, sayfa yüklenme hızına kadar Google Analytics web arayüzünde yer alan tüm bilgilere Analytix uygulamasını kullanarak erişebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver