Android İçin Google Analytics Takip Uygulaması Ücretsiz İndir GoAnalytics Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Google Analytics Takip Uygulaması GoAnalytics Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GoAnalytics isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GoAnalytics uygulaması Android akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz web sitesi istatistiği takip uygulamalarından bir tanesi. GoAnalytics’i kullanabilmek için elbette hali hazırda bir Google Analytics hesabınızın olması gerekiyor.

Uygulamanın arayüzü gösterişten uzak ve çok cilalı değil. Ancak web sitesi istatistiklerinizi takip etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bilgiler menülerde yer alıyor. Sayfa gösterimleri, ziyaretçi adetleri, farklı profillere ait istatistikler, diğer Google Analytics verileri ve görselleştirilmiş veriler uygulamayı kullanışlı hale getiriyor.

Herhangi bir ücret gerektirmeyen uygulamayı kullanarak web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları kolayca takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver