Android için Golf Oyunu Ücretsiz İndir Let’s Golf! 3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Golf Oyunu Let’s Golf! 3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Let’s Golf! 3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft imzasını taşıyan Let’s Golf! 3 çarpıcı 3D grafiklerinin yanında karakter seçimi gibi gelişmiş özellikler sunan yapım bayan ve erkek karakterlerden herhangi birini seçtikten sonra karakterimize bir isim vererek giriş yapıyoruz.

Her zamanki Gameloft lezzetini bulduğumuz oyun bu kez bizi doğanın o egzotik tılsımıyla buluşturmayı başarıyor.

Tarzını Belirle

Karakterimizi kendi tarzınızda kıyafetler alabildiğiniz gibi özelleştirme seçeneğide mevcut. Yüz hatları, bıyık, sakal ve saç görünümünü ve renklerini de değiştirebilirsiniz.

Çoklu Oyuncu Desteği

4 kişiye kadar ağ üzerinden veya WiFi ve Bluetooth ile diğer kullanıcılarla kıyasıya yarışarak onlara en iyi golf oyuncusu olduğunuzu ispat edin.

Ücretsiz

Let’s Golf! 3′ün ücretsiz olması oyun içi kazanç sistemini beraberinde getiriyor. Gündelik oynama limitlerimiz bittiğinde Stamina puanlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Oyunda ödeme yöntemleri ise farklılık gösterebiliyor. Bazı ekipmanlar altın ile alabilirken kimilerini sadece parayla alabiliyoruz. 

Android Let’s Golf! 3 Özellikleri

Kendi karakterini oluşturma
Dinamik 3D grafikler ve Soundtrack
Çoklu oyuncu desteği
Sohbet edebilme
6 golf sahası

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver