Android İçin Gelişmiş Hava Durumu Uygulaması Ücretsiz İndir Weatherwise Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Gelişmiş Hava Durumu Uygulaması Weatherwise Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Weatherwise isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu hava durumu eklentisi şu ana kadar gördüklerinizin dışında kesinlikle. Gerçek zamanlı olarak size hava durumunu, detaylarını animasyonlu ve birbirinden güzel temalar eşliğinde inceleyebilirsiniz. Basit bir hava durumu uygulamasının dışında sıradanlıktan uzaklaştırılarak daha çekici hale getirilmiş.

Genel Özellikleri:• Konumunuza göre tahmini hava durumu raporlarını sunar.• İsterseniz 5 farklı lokasyondaki hava raporlarını gösterebilirmenize izin verir.• Hava raporlarının tüm detaylarını gösterir. Yağışlı, nemli, kuru, güneşli v.b.• Tamamiyle değiştirilebilir ve geliştirilebilir arkaplan tema hizmeti sunar.• Her günün sabahı ve akşamında, günceşli, soğuk, yağmurlu, karlı, rüzgarlı havalarda farklı animasyonlarla raporu size görsel olarak gösterir.

Tema Desteği:– Mevcut olarak gelen temalar ücretsizdir. – Ücretli tema desteği sunmaktadır. İsterseniz kendi temanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver