Android İçin Gazete Okuma Uygulaması Ücretsiz İndir Gazeteler Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Gazete Okuma Uygulaması Gazeteler Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gazeteler isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hazırlanmış pek çok haber ve gazete uygulaması mevcut. Ancak bunların hepsini birden cihazlarımıza kurmak hem sistemimizi ağırlaştırıyor hem de alandan kaybetmemize neden oluyor.

Gazeteler uygulaması bu karmaşıklığa ve uygulama bolluğuna bir son vermek için üretilmiş uygulamalardan birisi. Uygulamayı kullanarak ulusal gazetelere ve internet gazetelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca okuduğunuz yazıların font büyüklüklerini ayarlayabiliyorsunuz ve eksik olan gazeteleri manuel olarak ekleyebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla haberleri paylaşmak için gerekli bağlantılar da unutulmamış.

Sık kullanılanlar menüsünü kullanarak gazete okuma işleminizi çok daha kolay ve hızlı hale getirebiliyorsunuz. Uygulama sık sık gazete okuyanlar için çok uygun olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver