Android İçin FPS ölçme Uygulaması Ücretsiz İndir FPS Meter Root Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin FPS ölçme Uygulaması FPS Meter Root Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FPS Meter Root isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekranın saniyede görüntülediği veya aktardığı kare sayısı birimi olan FPS değerini artık Android kullanıcıları mobil cihazları için alabilecek. FPS Meter Root adındaki bu uygulama ile kullanıcılar Android işletim sistemindeki oyun ve uygulamaların FPS değerlini ölçebilecekken bunun yanında işletim sistemi kullanıcı arayüzü içinde FPS değeri ölçmek bu uygulama ile mümkün kılınmış.

FPS Meter Root uygulaması ile Android cihazınınız grafik açısından nasıl bir performans sergilediğini rahatça görüp karşılaştırma yapabilirsiniz. Uygulama şuan Android 2.2 ve Android 4.0 arasında çalışıyor. Uygulamanın çalışması için Android Root erişimine sahip olması gerekiyor ve Android 4.1 ile kapatılan bu sistem uygulamanın Android 4.1’de çalışmasını engelliyor. Bu yüzden uygulama şimdilik Android 2.2 – 4.0 arasındaki işletim sistemleri için FPS değeri ölçebiliyor. 

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver