Android İçin Foursquare Alternatifi Konum Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Neredeyim Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Foursquare Alternatifi Konum Paylaşma Uygulaması Neredeyim Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Neredeyim isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TTNet tarafından hazırlanan Neredeyim uygulaması için Foursquare’in Türkçe versiyonu diyebiliriz. Bulunduğunuz konumu paylaşabildiğiniz uygulama üyelik gerektirmiyor. İşte, evde, tatilde farklı amaçlarla konumunuzu paylaşarak çevrenizdekileri bilgilendirebilirsiniz. Bulunduğunuz yeri belirterek sizinle görüşmek isteyen insanlara daha kolay ulaşabilirsiniz.Dilerseniz lokasyon bilgilerinizi “SMS, E-posta, Twitter, Facebook” gibi servislerle de paylaşabilirsiniz. Çok fazla bulunduğunuz yerleri favorilere ekleyerek daha hızlı paylaşım yapmanızı sağayan uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kendi lokasyon rehberinizi yaratabileceğiniz bir Foursquare alternatifi arıyorsanız “Neredeyim” uygulamasını deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver