Android İçin Fotoğraflı Takvim Uygulaması Ücretsiz İndir Photo Calendar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Fotoğraflı Takvim Uygulaması Photo Calendar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Photo Calendar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Photo Calendar, albümünüze eklediğiniz fotoğraflarınızı tarih sırasına göre takvim şeklinde size sunan basit bir Android uygulamasıdır. Akıllı telefonlarınız üzerinde çektiğiniz yada önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı kolayca bulmak için albümlere ayırmak şu ana kadar en kolay yok ike. Yine albüm içersinde fotoğrafı aramak zorunda kalıyorduk. Bu uygulama tarihe göre sanki ajandanıza bakar gibi her güne ait çekilmiş resimleri size takvim arayüzden sunarak istediğiniz fotoğrafa daha kolay ulaşmanıza yardımcı olmakta. 

Albümünüzdeki fotoğrafları tarihe göre sıralamaktadır.İsterseniz slayt gösterimi şeklinde tarihi bir gezintiye çıkabilirmenizi sağlamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver