Android İçin Fotoğraf ve Video Gizleme Uygulaması Ücretsiz İndir Hide Pictures in Vaulty Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Fotoğraf ve Video Gizleme Uygulaması Hide Pictures in Vaulty Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hide Pictures in Vaulty isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hide Pictures in Vaulty, Android işletim sistemini kullanan mobil cihaz kullanıcıları için hazırlanmış fotoğraf ve video gizleme uygulamasıdır.

Hide Pictures in Vaulty ile fotoğraf ve videolarınızı Android cihazınızın içinde kolayca saklayabilir ve yine kolayca onlara erişebilirsiniz. Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videolarınızı, gireceğiniz şifre ile kolayca saklı hale getirebilir, bir başkasının onları görmesini engelleyebilirsiniz. Yine şifrenizi girerek sakladığınız söz konusu içeriklere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Galeri ile uyumlu bir şekilde çalışan Hide Pictures in Vaulty, eriştiğiniz fotoğraflara yakınlaştırma 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver