Android için Fotoğraf Kutusu Uygulaması Ücretsiz İndir Pixable: Your Photo Inbox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Fotoğraf Kutusu Uygulaması Pixable: Your Photo Inbox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pixable: Your Photo Inbox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS versiyonu ile aynı yapıda çalışan Pixable Android uygulaması, sosyal ağlar üzerinde bulunan hesap bilgilerinizi alarak arkadaşlarınızın fotoğraf ve video akışını tek bir kutu içerisinde size sunuyor. Bu şekilde sosyal ağlar üzerinde bulunan veriler içerisinden sadece fotoğraf ve videoları görebilmiş oluyorsunuz. Facebook, twitter gibi hesaplarınızda bulunan ve akışınızda olan tüm fotoğraf ve videolar Pixable üzerinden size sunuluyor.

Uygulama Instagram gibi uygulamalar üzerinden de fotoğraf ve videoları kendi üzerine çekebiliyor. Ayrıca Youtube ve benzeri sitelerden de veri çekebilen uygulama, çektiği verileri, en iyiler, en çok yorum alanlar, yeni profil resimleri gibi başlıklar altında listeleyebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver