Android İçin Fotoğraf Efekt Uygulaması Ücretsiz İndir Snapseed Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Fotoğraf Efekt Uygulaması Snapseed Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Snapseed isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformu için geçtiğimiz günlerde ücretsiz hale gelen ve Google’ın hakimiyeti altına giren Snapseed uygulaması, şimdi de ücretsiz olarak Android platformu için kullanıcılara sunuldu. Instagram benzeri bir uygulama olan Snapseed, TIPA tarafından 2011 ve 2012 yılında alanında en iyi uygulama seçilerek kalitesini gösterdi. Uygulamanın yapabilecekleri arasında, fotoğraf düzenleme, efekt ekleme, kesme, kırpma, keskinlik, beyaz ayarı,  renk filtreleri uygulama, bulanıklaştırma, çerçeve ekleme ve daha fazlası yer alıyor.

Fotoğraf filtreleme konusunda Black&White, Vintage, Grunge ve Drama gibi filtre seçenekleri bulunuyor. Çerçeve seçeneğinde de birçok alternatif bulunan Snapseed’te bulanıklaştırma yani tilt shift seçeneği gayet kullanışlı. Düzenleme yapılacak fotoğraflar için birçok uzantıyı destekleyen uygulama, işlem yapılan fotoğrafları anında sosyal ağlarda paylaşabiliyor.

Cihazınız üzerinde bulunan ya da çektiğiniz bir fotoğrafa yapabileceğiniz tüm özellikler uygulamayı bir adım öne taşırken, kullanılan arayüz ise daha farklı olmasını sağlıyor. Sadece tek bir parmak hareketiniz ile değişen düzenlemeler kolay bir şekilde yapılıyor.  

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver