Android İçin Fotoğraf Efekt Uygulaması Ücretsiz İndir Photo Sketch Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Fotoğraf Efekt Uygulaması Photo Sketch Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Photo Sketch isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Photo Sketch uygulaması Android akıllı telefonunuzu anında etkileyici karakalem yaratmak için kullanabilmenizi sağlıyor. Çektiğiniz fotoğraflara farklı kamera efektleri ve filtreler eklemenize olanak tanıyan bu uygulamayla çizimleri daha sonra Instagram, Facebook, Twitter ve diğer fotoğraf servislerine de paylaşmanız mümkün.

Fotoğraflarınızı dilerseniz anında çekebiliyor dilerseniz de telefonunuzun veya Facebook hesabınızın galerisinden hazır bulunan fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. Varolan çok çeşitli efektlerin yanında resimlerinize çerçeveler eklemek, yazılar yazmak, önizleme gerçekleştirmek ve ardından dostlarınıza göndermek oldukça kolay.

Özel günler için de içerisinde hazır temalar barındıran Photo Sketch böylece size vakit kazandırıyor ve önemli günlerde hızlıca efektli fotoğraflar hazırlamanıza yardımcı oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver